Blog Rzecznik Praw Ucznia
Rzecznikiem praw ucznia jest pani Aneta Stefańczyk
Kim jest Rzecznik Praw Ucznia? To nauczyciel obdarzony zaufaniem i wybrany przez społeczność uczniowską (wybory w naszej szkole odbyły się w roku szkolnym 2019/20). To osoba, do której można się zwrócić w każdej problematycznej sprawie i poprosić o pomoc. Pani Anetka będzie także mediatorem w sytuacjach spornych. I pamiętajcie! Pani Anetka zawsze zachowa dyskrecję!

Co mówi o sobie pani Aneta?
Kocham pracę z młodzieżą, czerpię od nich inspiracje. Bardzo lubię podróże (bo kształcą) dobrą książkę. Preferuję zdrowy tryb życia, czyli zbilansowaną dietę i ruch.
Motto życiowe:
Życie jest zbyt krótkie , żeby martwić się rzeczami, na które nie masz wpływu.
Więc baw się, sprawiaj sobie przyjemności, zakochaj się w życiu.
Nie żałuj niczego i nie pozwól by inni wpędzali Cię w zły nastrój.