Blog Akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/21
Akademia z okazji pożegnania uczniów kl. 8 odbędzie się 24 czerwca 2021 r. tj. we czwartek o godz. 12.30 (sala gimnastyczna).
W tym dniu nastąpi rozdanie nagród i świadectw wyróżnionym uczniom kl. 8.
Pozostali uczniowie kl. 8 otrzymają świadectwa w piątek 25 czerwca 2021 r. w swoich klasach po zakończeniu apelu z godz. 10.00.
Akademia z okazji zakończenia roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 25 czerwca 2021 r. tj. w piątek :
– klasy 1 – 3 : godz. 9.00 (boisko za głównym budynkiem szkoły),
– klasy 4 – 7 : godz. 10.00 (boisko za głównym budynkiem szkoły).
W przypadku deszczowej pogody akademia zostanie przeniesiona na salę gimnastyczną.