Blog POMOC W KRYZYSIE PSYCHICZNYM DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

Wpis zamieścił: w dniu:  3.3.24 w kategorii: Bez kategorii

POMOC W KRYZYSIE PSYCHICZNYM DLA UCZNIÓW I RODZICÓW

Szanowni Państwo, nasza szkoła dołączyła do „Programu polityki zdrowotnej w zakresie zaburzeń psychicznych, w tym depresji oraz zapobiegania samobójstwom dla dzieci i młodzieży na terenie Województwa Dolnośląskiego” na lata 2023-2025.

Celem programu jest szybka pomoc osobom dotkniętym kryzysem psychicznym. Do programu zgłaszać się mogą dzieci i młodzież w wieku 10- 19 lat. Zgłoszenia może dokonać także rodzic lub opiekun prawny. Pomoc można uzyskać pod numerem telefonu infolinii 800 805 600 lub pod adresem e-mail razemlatwiej@cogitozdrowie.pl (wówczas pracownik infolinii skontaktuje się telefonicznie).

Szczegóły znajdziecie Państwo w linku: https://umwd.dolnyslask.pl/zdrowie/profilaktyka/psychiatria-dzieci-i-mlodziezy/

Skip to content