Blog Życzenia od Minister Edukacji Narodowej, Pani Barbary Nowackiej
Z okazji jubileuszu 80 – lecia funkcjonowania naszej szkoły, list z gratulacjami skierowała do nas Pani Minister Edukacji Barbara Nowacka, który podczas uroczystości odczytała nam Pani Ewa Kocemba Radna Województwa Dolnośląskiego. Nie ukrywamy wzruszenia i emocji, jakich nam dostarczył. Jesteśmy zaszczyceni tym wyróżnieniem. Serdecznie dziękujemy Pani Minister za pamięć i piękne słowa!
Dziękujemy również Pani Poseł Iwona Krawczyk za wsparcie — mimo zawodowych obowiązków, przekazany list sprawił nam ogromną radość.
